Stockholm

Aspirantsamordnare polisregion Stockholm

Elisabeth Stacksteg, aspirant.stockholm@polisen.se

Tfn: 114 14

Aspirantutbildningsansvarig polisregion Stockholm

Thomas Eriksson, thomas-j.eriksson@polisen.se

Tfn: 114 14

Aspirantansvarig polisområde Stockholm city

Cecilia Rehnström, cecilia.rehnstrom@polisen.se

Linda Löfgren, linda.lofgren@polisen.se

Victor Bengtsson, victor.bengtsson@polisen.se

Tfn: 114 14

Aspirantansvarig polisområde Stockholm norr

Sebastian Garell, sebastian.garell@polisen.se   

Martin Lennmalm, martin.lennmalm@polisen.se                 

Tfn: 114 14

Aspirantansvarig polisområde Stockholm syd

Sofie Lindqvist, sofie.lindqvist@polisen.se

Frida Friberg, frida.friberg@polisen.se

Tfn: 114 14

Aspirantansvarig polisområde Gotland

Ulrika Blom, ulrika.blom@polisen.se

Josefine Söderberg, josefine.soderberg@polisen.se

Tfn: 114 14